Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 3 z modem Reshade Ray Tracing wygląda wspaniale [WIDEO]

Bardzo duża różnica i poprawa jakości oświetlenia w Resident Evil 3 Remake. Zobaczcie porównanie wersji z modem vs. bez moda.

Poniżej zobaczycie filmik prezentujący Resident Evil 3 Remake z modem Reshade Ray Tracing. Mod został opracowany przez Pascala Glichera i dzięki niemu widzimy znaczną poprawę efektów Ambient Occlusion w grze. Horror otrzymał nowe i szczegółowe cienie wokół wszystkich obiektów, zombie i wszystkich postaci.

Najważniejsze jest to, że nowe efekty Ambient Occlusion wydają się działać naprawdę wzorowo i nie widzimy w tym przypadku żadnych nienaturalnych cieni. Dodatkowo efekty ray tracingu nie są przesadzone i przejaskrawione. Modder zadbał również o balans kolorów, aby uzyskać lepsze i naturalne barwy. Rezultat jest naprawdę niesamowity.

Niestety, opisywany mod nie został udostępniony do „publicznego” pobrania. Wersja beta programiku jest dostępna za pośrednictwem Patreona.

Przypominamy, że to już kolejny ciekawy mod do RE3, o którym dzisiaj wspominamy. W tym newsie znajdziecie szczegóły modyfikacji poprawiającej płynność animacji zombiaków.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%