Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 3 – gameplay pokazuje Loot Boxy w trybie Resistance

Resistance to sieciowy tryb remake’u Resident Evil 3, który ma być w pewnym sensie rekompensatą za „wykastrowaną” kampanię fabularną. Może być również dodatkowym źródłem zarobku dla dewelopera (choć nie jest to do końca pewne).

Początek kwietnia przyniesie ze sobą długo oczekiwany przez wielu graczy remake kultowego Resident Evil 3. Niestety (dla niektórych) nie będzie to wierne odtworzenie dawnego hitu, ponieważ Capcom zdecydował się na szereg zmian względem oryginału. Niedawno pisaliśmy, że tytuł zostanie wykastrowany z “Live Selections”, co w konsekwencji prowadzi do tego, że nie zobaczymy kilku zakończeń horroru, lecz tylko jedno. Żeby remake nie był „na jedno podejście”, twórcy oferują nam tryb Resistance, w którym zauważono właśnie Loot Boxy.

Resident Evil Resistance ze skrzynkami

W sieci pojawił się nowy filmik z Resident Evil Resistance i możemy na nim zobaczyć Loot Boxy. Materiał posiada niestety chińskie napisy, lecz GameRevolution postarał się przetłumaczyć to i owo.

Resident Evil Resistance i Loot Boxy

Skrzynki z łupami można kupić za walutę w grze i wydaje się, że znajdziemy w nich jedynie „kosmetyczne” dodatki, jak skórki, emotki, nowe głosy i spraye. Nie ma wzmianki o tym, czy walutę można zarobić w grze, czy też należy ją kupić za prawdziwą kasę. Loot Boxy mają mieć różne poziomy, więc niewykluczone, że za te lepsze zapłacimy dodatkowo. Cóż, czekamy na jakieś informacje od Capcom…

Data premiery Resident Evil 3 Remake została wyznaczona na 3 kwietnia 2020 roku. Wtedy to tytuł zawita na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%