Resident Evil 3 Remake możemy zobaczyć w wersji grywalnej już 21 grudnia

Niezapowiedziana jeszcze gra od Capcom będzie dostępna podczas tegorocznej imprezy Jump Fiesta. Niewykluczone, że chodzi o oczekiwany Resident Evil 3 Remake.

W dniach 21-22 grudnia odbędzie się impreza Jump Fiesta i jak donosi serwis DSO Gaming, na wydarzeniu ma być prezentowana nowa gra od Capcom, która nie została dotychczas zapowiedziana. No i jaki tytuł jako pierwszy przychodzi Wam na myśl?

Liczymy na pokaz Resident Evil 3 Remake!

Byłoby bosko, gdyby Capcom zapowiedział Resident Evil 3 Remake podczas The Game Awards 2019 (12 grudnia) i następnie pokazał tytuł publiczności, z możliwością zagarnia w demo, podczas wspomnianego Jump FiestaDSO Gaming przypomina, że słyszeliśmy już z wielu źródeł, iż Capcom celuje w premierę odświeżonej “trójki” na 2020 rok. Zapowiedź na TGA byłaby wówczas jak najbardziej możliwa.

Niemniej, to tylko plotki i naprawdę nie wiadomo, czy tajemnicza gra na Jump Fiesta to rzeczywiście Nemesis w nowych szatach. Inne gry, które pojawią się na wydarzeniu, to Mega Man Zero/ZX Legacy Collection oraz Monster Hunter World: Iceborne.

Przypominamy, że niedawno Capcom UK opublikował na Facebooku grafikę z bohaterami uniwersum Resident Evil, która ma zachęcić graczy do kupowania tytułów serii na Steam. Co ciekawe, na obrazku widzimy również Nemesis’a, z Resident Evil 3. Przypadek?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: