I Ty możesz zagrać Adą Wong w Resident Evil 3 Remake

Ada Wong w Resident Evil 3 dzięki modyfikacji gry
PC

Już teraz każdy posiadacz Resident Evil 3 Remake na PC może zagrać jako Ada Wong dzięki najnowszemu modowi. Instalacja dodatku wprowadza postać wprost z czwartej odsłony, zachowując przy tym świetne animacje.

Jeżeli jesteście fanami Ady Wong albo nie przepadacie po prostu za Jill Valentine, to bez wątpienia przyda się Wam instalacja omawianej modyfikacji. Ada Wong Mod wprowadza do gry tytułową bohaterkę w czerwonej sukni, którą mogliśmy zaobserwować przy ogrywaniu kolejnej części.

Warto zwrócić uwagę na dobre odwzorowanie fizyki włosów i ubrania. Twórca modyfikacji, EvilLord, zaimplementował także animacje twarzy, abyśmy w łatwy sposób nie wybili się z immersji gry. Całość robi świetne wrażenie mimo to, że mamy do czynienia jedynie ze zmianą kosmetyczną.

Co prawda możemy zauważyć w jednym ujęciu podczas wchodzenia do szybu windy, że ubranie Ady wpada w podłogę. Innych mankamentów nie zauważyliśmy, dlatego na pewno warto i tak skorzystać z możliwości pobrania moda.

Jeżeli również na Was film robi spore wrażenie, to serdecznie zachęcamy do instalacji moda do Resident Evil 3 Remake. Bez wątpienia i tym razem twórcy należy się sporo pochwał, ponieważ dobrze poradził sobie z zadaniem przeniesienia bohaterki do trzeciej części.

Modyfikację możecie pobrać stąd. Wchodząc w link, będziecie mieli możliwość również zapoznania się z galerią screenów przedstawiających Adę w pełnej okazałości. Jeżeli dalej jesteście głodni nowych postaci do RE3 Remake, zapoznajcie się z naszą listą modyfikacji w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie