Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Resident Evil 2 Remake – oficjalny gameplay w 4K

Świetne wideo dla oczekujących na remake.

W sieci wylądował materiał z gry Resident Evil 2 Remake, który bazuje na tym samym etapie rozgrywki, który Capcom pokazał w trakcie targów E3 2018. Tym razem na produkcję możemy spojrzeć w wysokiej rozdzielczości 4K i delektować się detalami.

Capcom zapowiada, że Resident Evil 2 Remake zostało całkowicie przebudowane, co zresztą znajduje potwierdzenie w materiale wideo. Nowa jest nie tylko grafika, ale i dźwięk oraz wstawki wideo, a także ujęcie kamery. Teraz akcję obserwujemy zza pleców bohatera. Ponadto poprawione zostało sterowanie.

Premiera gry została ustalona na 25 maja 2019 na PC, PS4 oraz XOne. Poniżej możecie zobaczyć wideo.

Czekacie na Resident Evil 2 Remake? Dajcie nam koniecznie znać, co sądzicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%