Xbox Game Pass i dwie nowe gry. To świetna propozycja od Capcomu

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Już od dzisiaj posiadacze abonamentu Xbox Game Pass na PC i konsolach Xbox mogą pobrać nowe produkcje — lub ograć je przy pomocy Xbox Cloud. To świetne tytuły (w tym jeden od Capcomu), a wśród nich znajduje się pewien genialny remake kultowej produkcji. Jeżeli lubicie się bać lub jesteście miłośnikami zagadek, to będziecie zadowoleni. O jakich grach mowa?

Xbox Game Pass ma nowe gry

Sprawa jest banalnie prosta. Uruchamiamy konsole Xbox (albo pecety), włączamy apkę i pobieramy dwie nowe gry, które właśnie dołączyły do abonamentu Xbox Game Pass. Zainteresowani? Powinniście być, albowiem do zestawu dostępnych produkcji dodano dwa naprawdę świetne tytuły. Szczególnie jeden z nich mocno zwrócił moją uwagę. Jedna z gier to hit od Capcomu, więc pewnie spodziewacie się, o czym mowa.

No dobra, nie będę was trzymał w niepewności. Nowo dodane gry to:

  • Resident Evil 2 Remake
  • Those Who Remain

Czy te tytuły trzeba w ogóle przedstawiać? Pierwszy z nich, czyli odświeżona druga część serii Resident Evil to jeden z lepszych remake’ów, w jaki można zagrać. Twórcy wzięli to co najlepsze w oryginale i przełożyli to na współczesne realia — zarówno pod kątem rozgrywki, jak i oprawy audiowizualnej. Gra mimo kilku lat na karku prezentuje się genialnie. Tytuł sprawi radość nawet tym, którzy nie mieli zbytnio okazji pograć w inne odsłony cyklu. Owszem, jestem jedną z tych osób.

Those Who Remain to z kolei również dość mroczna produkcja, niebędąca jednak horrorem akcji. W tym wypadku mamy do czynienia z rozgrywką w konwencji thrillera, którą obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Jest mrocznie, tajemniczo i całkiem wyjątkowo. Coś dla lubiących odkrywać zatrważające sekrety.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie