Resident Evil 2 – pobierajcie nowe demo, oglądajcie screeny z remake’u RE3

0 komentarzy

Oczekując na Resident Evil 3 Remake, możemy pobrać nowe demo odświeżonej dwójki, w którym słychać od czasu do czasu samego Nemesisa. To kolejny teaser nadchodzącego dodatku?

Capcom ma dobry pomysł, by zachęcić niezdecydowanych już teraz do rozważenia zakupu Resident Evil 3 Remake. Kto grał w odrestaurowaną dwójkę, pewnie i tak skusi się na trójeczkę. Kto jednak nie grał, może teraz pobrać nowe demo Resident Evil 2 Remake, które niespodziewanie zostało udostępnione na PC, PlayStation 4 i Xbox One. I trzeba zaznaczyć, że różni się ono od poprzedniej wersji demonstracyjnej!

Nowe demo RE2 Remake nie posiada przede wszystkim ograniczenia czasowego, nie musimy zatem lecieć byle do przodu, bo zaraz minie 30 minut i tyle z naszego grania. Teraz możemy uruchomić demo tyle razy, ile mamy ochotę i dokładnie omieść każdy zakątek udostępnionego fragmentu gry. Kolejną zmianą względem poprzedniego demo jest niepokojący szept STARS, który czasem słyszymy. A wydaje go sam Nemesis znany z Resident Evil 3 Remake. Choć jest on niewidoczny w wersji demonstracyjnej (a jedynie słyszalny), można podejrzewać, że coś się za tym kryje.

Resident Evil 2 Remake z nowym dużym dodatkiem?

Przypominamy, że najpierw gracze odkryli nowe osiągnięcie w RE2, które polega na przeczytaniu listu od Jill Valentine, bohaterki trzeciej części serii. Później do sieci trafił powiązany z osiągnięciem screen prezentujący dziewczynę w towarzystwie Kendo, właściciela sklepu z bronią. No a teraz demo RE2 z niepokojącym STAAARS. Coś jest na rzeczy.

Czekając na konkrety od Capcom, zerknijcie na oficjalne screeny z zapowiedzianego niedawno Resident Evil 3 Remake:

3 kwietnia 2020 roku odświeżony Resident Evil 3 wyląduje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wszystkie informacje, trailer i screeny z gry publikowaliśmy w tej wiadomości.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się