Szalenie ambitny mod wzbogaca Red Dead Redemption 2 o nową kampanię fabularną

Red Dead Redemption 2 z kompletnie nową kampanią dzięki temu modowi
Newsy PC

Red Dead Redemption 2 nie dostanie już fabularnego DLC, ale od czego mamy fanów? Jeden z nich ulepsza dostępnego od jakiegoś czasu moda.

Fani wciąż rozpaczają po śmierci Red Dead Online (no, prawie „śmierci„), a twórcy raczej nie za bardzo chcą ulepszać już swoją grę. Rockstar Games woli GTA V i GTA VI, a epickie dzieło z kowbojami poszło w odstawkę. Mimo wszystko, jeżeli jesteście głodni nowej zawartości, moderzy mają coś w sam raz dla Was.

Life Of Crime to niezwykle ambitna modyfikacja do hitu Rockstara, która wydaje się niemal inną grą. Łączy ze sobą pomysły z RDO i głównej kampanii fabularnej. To nie jest zwykła „paczka misji”, a praktycznie zupełnie nowa historia. Zabawę zaczynamy od stworzenia własnego bohatera, który dopiero co uciekł z więzienia. Z sekwencji otwierającej moda spotkamy NPC-a, który zaoferuje nam pomoc w rozpoczęciu nowego życia. Życia, rzecz jasna, bandyty.

Znajdziemy tu parę elementów RPG, jak choćby drzewko umiejętności, dzięki któremu ulepszymy naszą postać. Większość tego, co Life Of Crime ma do zaoferowania, dostępne było od jakiegoś czasu, ale nie wykraczało poza dodatkowe aktywności z podstawowej wersji gry. Twórca powrócił niedawno z dłuższej przerwy i zapowiedział, że regularnie będzie dodawać nowe misje i elementy zabawy. Aktualnie możemy zapoznać się z nowymi napadami (na rezydencję oraz pociąg) i wspomnianym już prologiem. Autor zamierza udźwiękowić nowe dialogi i dokończyć całą historię wraz z cutscenkami.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak na ten moment radzi sobie mod do Red Dead Redemption 2 – możecie udać się na Nexus Mods, aby pobrać zawartość. Tam też znajdziecie wszelkie informacje o aktualizacjach i nowościach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie