Red Dead Redemption 2 – dokładna data premiery na stronie Media Markt

Ciekawe, czy się sprawdzi…

Red Dead Redemption 2 to z pewnością jedna z największych premier tego roku, która zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Konkretna data premiery nie została jeszcze podana przez Rockstar, lecz w sieci pojawia się kolejna niepotwierdzona informacja na ten temat.

Jak zauważył YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1, na stronie Media Markt znajduje się już data premiery Red Dead Redemption 2, która jest niemal dokładnie taka sama, jak w poprzednim przecieku, o którym pisaliśmy w styczniu.

Nie wiadomo, czy informacja na witrynie Media Markt to pomyłka czy też nieumyślne opublikowanie informacji przed czasem. Jeśli jednak wszystko się potwierdzi, premiera Red Dead Redemption 2 nastąpi 3 października 2017 roku.

Taka data premiery wpasowuje się w obietnice  Take-Two. Firma podkreśla, że Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować jesienią tego roku. Czekacie?

Premiera Red Dead Redemption 2 nastąpi 3 października 2017 roku?

Red Dead Redemption 2 – data premiery

Red Dead Redemption na PC w GTA V. Zapowiedziano ambitny projekt!

Grupa White Team zapowiedziała moda do GTA V, który wprowadzi do gangsterskiej produkcji całą mapę Red Dead Redemption wraz z dodatkową treścią, która zostanie ujawniona w późniejszym czasie.

Moderzy planują udostępnić modyfikację latem tego roku w wersji beta. Niedługo powinniśmy otrzymać zwiastun, przedstawiający pierwsze owoce pracy nad projektem.

Póki co, White Team przedstawia pierwsze screeny, które możecie zobaczyć poniżej. Powstający mod będzie ważył około 2 GB i powstaje na wersji Red Dead Redemption z konsoli Xbox 360. Jak tylko pojawi się więcej szczegółów, na pewno je dla Was opublikujemy!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.