Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Red Dead Online dostępne za bezcen. Rockstar usamodzielnił grę

Red Dead Online jest dostępne do kupienia za śmieszne pieniądze. Rockstar oddzielił moduł multiplayer od kampanii fabularnej Red Dead Redemption 2.

Moduł sieciowy Red Dead Redemption 2 z początku nie zachwycił graczy i do dzisiaj nie cieszy się szaloną popularnością. Rockstar postanowił podjąć dość stanowczy krok i oddzielić Red Dead Online od głównej gry.

W końcu zapowiedzi doszły do skutku i sieciowy, kowbojski sandbox jest już osobną grą. RDO jest dostępne do kupienia na czterech różnych platformach za około 22 złote:

Gra zajmuje około 123 GB miejsca na dysku. Bądźcie na to gotowi.

Cena gry ulegnie podwyższeniu 15 lutego i będzie wynosić około 90 złotych. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w RDO lub próbowaliście namówić do gry swoich znajomych, to teraz macie ku temu doskonałą okazję. Nawet jeśli nie spędzicie z tym tytułem setek godzin, to zdecydowanie jest wart sprawdzenia.

Taki zabieg ma na celu przyciągnąć więcej graczy do sieciowej produkcji i zapewnić Rockstar dodatkowe środki na jej rozwój. Głównym czynnikiem, który odrzuca graczy od Red Dead Online jest malutka ilość treści, która nie pozwala na długie cieszenie się grą. Mimo wszystko nie jest to kiepska gra i jeśli zbierzecie większą grupę znajomych, to będziecie bawić się doskonale… przez jakiś czas.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się