Recenzje The Last of Us 2 jeszcze przed premierą. Jest data, kiedy się pojawią

Recenzje The Last of Us 2 jeszcze przed premierą. Jest data, kiedy się pojawią
Newsy PS4

Sony jest pewne, że zaoferuje nam niesamowitą przygodę. Dlatego już teraz wiele redakcji dostaje egzemplarze gry. A kiedy recenzje The Last of Us 2? Tydzień przed tym, zanim sami pokierujemy krokami Ellie.

Recenzje The Last of Us 2 zaczną pojawiać się w internecie 12 czerwca o godzinie 9:01 czasu polskiego. Właśnie wtedy mija embargo na publikacje tekstów. Będziemy mieli zatem dokładnie tydzień, by zastanowić się na spokojnie, czy chcemy sięgnąć po grę. Kto jednak nie chce czekać na recenzje, może już teraz składać zamówienia przedpremierowe i to nie tylko na samą grę, lecz również na limitowanego pada DualShock 4, słuchawki, a nawet PS4 Pro, na którym wygrawerowano tatuaż Ellie. Linki do ofert znajdziecie poniżej.

Pamiętajcie, że jutro (27 maja) Sony wyemituje kolejny odcinek State of Play, który w całości zostanie poświęcony grze od Naughty Dog. Zobaczymy prawdopodobnie sporo rozgrywki, a twórcy omówią poszczególne elementy gry i nowości względem pierwszego TLoU.

Data premiery The Last of Us 2 została zaplanowana na 19 czerwca, ekskluzywnie na PlayStation 4.

The Last of Us 2 – chcesz zamówić przed premierą?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie