Recenzje The Last Guardian tuż przed premierą

the-last-guardian
Newsy PS4

Pierwsze opinie na temat gry poznamy 5 grudnia.

Sony nałożyło embargo na redakcje, które będą sprawdzać The Last Guardian. Pierwsze recenzje gry pojawią się 5 grudnia – na dzień przed światową premierą 6 grudnia. Na produkcję przyszło nam czekać 9 lat, więc ten jeden dzień nie powinien zrobić graczom większej różnicy.

Jak ostatecznie wypadnie The Last Guardian? Historia pokazuje, że długi czas produkcji nie musi iść w parze z jakością gry. Tak było z wieloma tytułami, o czym pisaliśmy niedawno w naszym artykule. Zajrzyjcie do niego w tym miejscu i poznajcie gry, które były tworzone nawet kilkanaście lat.

The Last Guardian – nowy gameplay urzeka klimatem

Sony prezentuje tymczasem kolejny trailer The Last Guardian, tyle że wypchany po brzegi fragmentami rozgrywki i naprawdę długi, ponieważ całość trwa ponad osiem minut.

Tym razem możemy zatem spojrzeć na rzeczywistą jakość grafiki tytułu, ponieważ poprzedni filmik sklecony został z prerendowanych wcześniej materiałów. Gorąco liczymy na to, że niedostatki w grafice nadrobi naprawdę mocny i solidny gameplay. W takich grach liczy się przecież głównie wspaniała historia!

Na koniec ostrzeżenie – poniższy materiał zawiera drobne spoilery.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie