Recenzje Steep – jak wyszło nowe IP od Ubisoftu? Oceny pojawią się dopiero…

Recenzje Steep – jak wyszło nowe IP od Ubisoftu? Oceny pojawią się dopiero…
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Deweloper tłumaczy, dlaczego nie udostępni dziennikarzom gry wcześniej.

Steep to nowe IP od Ubisoftu, które stawia na ekstremalną jazdę oraz szybką akcję. Niedawno gracze mogli uczestniczyć w otwartych beta testach produkcji i jak podkreśla deweloper, mogliśmy się wówczas przekonać, że gra została zbudowana od podstaw jako doświadczenie społeczne, które pozwala grupie znajomych poszaleć w Alpach, korzystając z nart, snowboardu czy kombinezonu wingsuit. Jesteście ciekawi, jak wypadną oceny Steep? Na te trochę musimy poczekać.

Recenzje Steep nie pojawią się przed premierą gry – zaznacza Ubisoft na swoim oficjalnym blogu. Ze względu na sieciowy charakter gry (choć oczywiście możemy pobawić się w niej również samemu) deweloper zamierza udostępnić branżowym dziennikarzom kody recenzenckie dopiero 2 grudnia, kiedy to Steep zadebiutuje na rynku, a serwery wypełnią się graczami.

Jeśli zatem nie graliście w betę Steep i jesteście ciekawi, czy warto postawić na nowe IP od Ubisoftu, musicie poczekać na recenzje Steep do przyszłego tygodnia.

Steep będzie gratką dla fanów sportów zimowych?

W sieci wylądowały dwa nowe zwiastuny prezentujące Steep w akcji. Nie da się ukryć, że tego rodzaju gier na rynku jest bardzo mało. Jeszcze kilka lat temu mieliśmy znakomite SSX, ale póki co o kontynuacji nic nie słychać. Naprzeciw oczekiwaniom graczy wychodzi więc Ubisoft ze Steep, które jednak będzie nieco inne od widowiskowego SSX-a, bowiem nastawione bardziej na symulacyjny model jazdy.

Mamy więc dzisiaj dla Was dwa materiały. Pierwszy z nich przedstawia świat gry, który prezentuje się naprawdę bardzo szczegółowo. Fani białego szaleństwa będą mieli gdzie pośmigać. Na drugim zwiastunie zobaczycie z kolei triki, które można wykonać w grze.

Premiera Steep przewidziana jest już na 2 grudnia tego roku na PC, PS4 oraz XOne.

Wyzwania, śmieszne stroje i adrenalina

Ubisoft przedstawia zwiastun Steep, w którym podstawą rozgrywki jest sieciowa rywalizacja, a punkty zdobędziemy nie tylko za najlepsze miejsce czy czas, lecz również za triki i stosowanie odpowiednich technik jazdy. Nowy filmik przedstawia szaleństwo na nartach, snowboardzie czy latanie w kombinezonach wingsuit. Możemy zobaczyć również personalizację postaci, w tym śmieszne stroje żyrafy, jednorożca, pszczoły czy krowy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie