Recenzje Mortal Kombat 11. Oceny wysokie, oto ceny i oferty na grę

Dzisiaj ponownie możemy zabierać się za rwanie kręgosłupów, a recenzje Mortal Kombat 11 pokazują, że będzie to bardzo przyjemna zabawa.

23 kwietnia (dzisiaj) nowa odsłona krwawej bijatyki debiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, Switch i Xbox One. Pierwsze recenzje Mortal Kombat 11 są już dostępne, a oceny pokazują, że deweloperzy stanęli na wysokości zadania. Średnia z 5 recenzji gry na Xbox One to 88/100, a w przypadku PS4 średnia z 40 ocen wynosi 83/100 (podajemy za Metacritic). Jest zatem bardzo dobrze, więc fani serii powinni być zadowoleni. Kto czekał na recenzje, ponieważ nie lubi kupować kota w worku, i dopiero teraz zamierza zaopatrzyć się we własny egzemplarz bijatyki, poniżej znajdzie bezpośrednie linki do wszystkich edycji (darmowa wysyłka).

Edycje podstawowe MK 11

Edycje premium MK 11

Edycje kolekcjonerskie MK 11

Recenzje Mortal Kombat 11 – “najlepsza odsłona serii”

Recenzenci docenili zarówno tryb fabularny bijatyki oraz tryby dla jednego gracza, jak i część multiplayer. Walka wygląda fenomenalnie, a wachlarz zawodników jest na tyle pokaźny, że każdy powinien być zadowolony. Świetnie wypada personalizacja fighterów, a starcia są naprawdę wymagające i satysfakcjonujące. Serwis IGN śmie nawet twierdzić, że to najlepsza odsłona w 27-letniej historii serii.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: