RE Village Resident Evil 4 mod Leon

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Dzięki temu modowi Leon Kennedy trafi do RE Village

Fanka serii od Capcomu pracuje nad modyfikacją przenoszącą postać Leona z RE4 do RE Village. W internecie pojawiły się ciekawe materiały z projektu.

Intertekstualne wędrówki bohaterów Residentów to przypadki częste i popularne – nie tak dawno pisaliśmy chociażby o Adzie Wong w remake’u trzeciej części. Teraz fanka serii pracuje nad modyfikacją, dzięki której kojarzony głównie z RE4 Leon Kennedy trafi do najnowszej odsłony serii – i to w trzeciej osobie.

Autorką moda jest JTegh. Wygląd Leona twórczyni zapożyczyła z Resident Evil 4, a model postaci – z Dead by Daylight.

JTegh pochwaliła się w internecie materiałami ze zmodyfikowanego RE Village – jest to parę screenów oraz wideo. Leon wygląda tu bardzo twarzowo – jak najbardziej pasują mu te realia. Niestety jeszcze nie wiadomo, kiedy prace nad projektem zostaną sfinalizowane.

Resident Evil Village zadebiutował 7 maja 2021. Tytuł stanowi kontynuację opowieści z RE7: Biohazard. Po raz kolejny wcielamy się w postać Ethana, tym razem ruszając w głąb zaśnieżonej wsi, by uratować córkę. Natomiast akcję gry obserwujemy z widoku FPP.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się