Co robią dzikie konie w RDO, gdy nikt nie patrzy? Fan zaprezentował słitaśny filmik

RDO koń konik kuń
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nie jest tajemnicą, że natura w RDO żyje własnym życiem. W internecie pojawiło się nagranie dokumentujące relaks dzikiego rumaka.

Od premiery gry o kowbojach i jej sieciowego modułu minęło już sporo czasu. Jednak tytuł wciąż ma się dobrze dzięki licznej społeczności sympatyków. W sieci pojawiają się coraz to nowe mody do RDR2 i inna fanowska zawartość – na przykład ciekawe filmiki.

Wczoraj użytkownik forum Reddit o pseudonimie EldestSister podzielił się ze społecznością wideo, na którym zarejestrował dzikiego konia beztrosko tarzającego się po trawie. Nagranie prezentujemy poniżej.

Nie jest to oczywiście nowa rzecz – o ciekawym życiu prywatnym koni w RDO można przeczytać w internecie od samego początku. Po prostu nie każdy cierpliwie obserwuje naturę w tytule Rockstara, więc wielu osobom taki miły widoczek mógł po prostu umknąć. A to trzeba zobaczyć.

Przy okazji warto też wspomnieć o rozżaleniu fanów Red Dead Redemption 2, którym nie podoba się, że Rockstar inwestuje swój czas i budżet w rozwijanie GTA, zaniedbując tym samym produkcję o kowbojach. Na początku stycznia jeden z fanów zainicjował przedsięwzięcie mające na celu przypomnienie twórcom o grze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie