Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rayman Origins za darmo, jeśli obejrzycie stream Ubisoftu

Ubisoft wyszedł z ciekawą inicjatywą, która rozpocznie się tuż przed konferencją wydawcy z okazji targów E3 2019. Do zgarnięcia Rayman Origins za darmo.

Rayman Origins był ostatnio rozdawany za free z okazji 30. urodzin Ubisoftu, lecz kto wówczas nie miał okazji zdobyć tego świetnego tytułu, wkrótce otrzyma kolejną szansę.

Rayman Origins za darmo – co trzeba zrobić?

Ubisoft zaplanował na 10 czerwca, godzinę 19:30 czasu polskiego, specjalny streaming, podczas którego Amerykanin posługujący się pseudonimem Glackum będzie się starał pobić rekord najszybszego przejścia gry Rayman 2. Obecnie rekord należy do Polaka Darno_PL, który ukończył wspomniany tytuł w czasie 1 godzina, 17 minut i 2 sekundy (licząc z czasami wczytywania). Glackum jest obecnie gorszy od naszego rodaka o kilkanaście sekund i jego rekord to 1 godzina, 17 minut i 41 sekund (licząc z czasami wczytywania).

Żeby zdobyć Rayman Origins za darmo, należy połączyć swoje konto Uplay z Twitchem w tym miejscu, a następnie oglądać wspomniany streaming przez minimum 30 minut.

Niektórzy wierzą, że bicie rekordu to tylko wstęp do ważnych zapowiedzi ze świata Raymana. Czyżby Ubisoft miał zapowiedzieć nową część gry? Zapewne wielu fanów serii czeka na to z utęsknieniem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się