Rayman Origins za darmo, jeśli obejrzycie stream Ubisoftu

Rayman Origins za darmo, jeśli obejrzycie stream Ubisoftu
Gry za darmo Newsy PC

Ubisoft wyszedł z ciekawą inicjatywą, która rozpocznie się tuż przed konferencją wydawcy z okazji targów E3 2019. Do zgarnięcia Rayman Origins za darmo.

Rayman Origins był ostatnio rozdawany za free z okazji 30. urodzin Ubisoftu, lecz kto wówczas nie miał okazji zdobyć tego świetnego tytułu, wkrótce otrzyma kolejną szansę.

Rayman Origins za darmo – co trzeba zrobić?

Ubisoft zaplanował na 10 czerwca, godzinę 19:30 czasu polskiego, specjalny streaming, podczas którego Amerykanin posługujący się pseudonimem Glackum będzie się starał pobić rekord najszybszego przejścia gry Rayman 2. Obecnie rekord należy do Polaka Darno_PL, który ukończył wspomniany tytuł w czasie 1 godzina, 17 minut i 2 sekundy (licząc z czasami wczytywania). Glackum jest obecnie gorszy od naszego rodaka o kilkanaście sekund i jego rekord to 1 godzina, 17 minut i 41 sekund (licząc z czasami wczytywania).

Żeby zdobyć Rayman Origins za darmo, należy połączyć swoje konto Uplay z Twitchem w tym miejscu, a następnie oglądać wspomniany streaming przez minimum 30 minut.

Niektórzy wierzą, że bicie rekordu to tylko wstęp do ważnych zapowiedzi ze świata Raymana. Czyżby Ubisoft miał zapowiedzieć nową część gry? Zapewne wielu fanów serii czeka na to z utęsknieniem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie