Rayman 4 wyciekł do sieci na rozgrywce. Anulowana gra wygląda fantastycznie

Rayman 4 wyciekł do sieci. Anulowana gra wygląda fenomenalnie
Newsy PC

Rayman 4 wyciekł do sieci i to na konkretnych materiałach wideo. Do tego pojawił się kod źródłowy, a także edytor. Nie będę ukrywał, że chętnie zagrałbym w tę produkcję.

Może i nie mam jakiegoś szczególnie wielkiego sentymentu do marki Rayman, ale nawet ja muszę przyznać, że najnowsze przecieki prezentują się wyjątkowo dobrze. Rayman 4 powstawał w Ubisoft, ale ostatecznie został porzucony i przekształcony w Rayman: Raving Rabbids. Tytuł może i nie jakoś wybitny, ale i tak dobry. Szkoda tylko, że nie doczekaliśmy się wydania pełnoprawnej kontynuacji serii.

Na forum 4chan pojawiły się przecieki przedstawiające wczesne materiały z Raymana 4. Zwyczajowo o tym źródle informacji nie piszemy, ale tym razem zrobimy wyjątek, bo przeciek prezentuje się wiarygodnie. Do tego informacje te zostały potwierdzone m.in. na Twitterze. Dzięki udostępnionym materiałom możemy m.in. zobaczyć, jak wyglądała… dziewczyna Raymana!

Mnóstwo materiałów dotyczy jednego z etapów nazwanego „Sphincter Cell”. Możemy m.in. obejrzeć nieco ponad minutę rozgrywki z produkcji, na której widać m.in. walkę czy elementy platformowe.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie