Rayman Mini zapowiedziany i wygląda cudnie

Ubisoft przedstawia zwiastun gry Rayman Mini, która pojawi się jedynie na urządzeniach przenośnych, wyłącznie na Apple Arcade.

Może nie takiego powrotu Raymana oczekiwaliśmy, ponieważ nowa część będzie dostępna tylko na systemie iOS w ramach Apple Arcade (miesięczny abonament kosztuje 24,99 zł), to mimo wszystko nie można odmówić grze uroku.

Rayman Mini doczekał się pierwszego zwiastuna oraz zdawkowego opisu: Opracowany przez Ubisoft Montpellier i Pastagames, Rayman Mini kontynuuje legendarną podróż Raymana, lecz nasz bohater został zmniejszony do rozmiarów mrówki. Aby cofnąć to zaklęcie, Rayman przemierzy świat makrofotografii, po drodze spotykając sojuszników i pokonując epickich bossów.

Ubisoft zdradził również, że gra zaoferuje w dniu premiery 48 poziomów oraz różne stroje do odblokowania. W przyszłym roku pojawią się natomiast nowe „treści i niespodzianki”. Choć nie zostało to potwierdzone, wygląda na to, że Rayman Mini będzie typowym runnerem, gdzie jak najszybciej mamy się przedostać z punktu A do punktu B.

Kiedy premiera? Apple Arcade zostanie uruchomione w czwartek, 19 września, i chociaż można podejrzewać, że Rayman Mini zostanie wydany tego samego dnia, oficjalne nic nie wiadomo, a deweloper podaje jedynie magiczne słowo “wkrótce”.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: