Bad North za darmo do pobrania. Za tydzień Rayman Legends

Bad North za darmo do pobrania. Za tydzień Rayman Legends
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store udostępnił dzisiaj Bad North i jednocześnie zapowiedział, że w kolejce do pobrania czeka Rayman Legends.

Kto zbiera indyki podrzucane co tydzień przez Epic Games Store, może się częstować kolejną porcją. Bad North możemy pobierać za darmo w dniach od 21 do 28 listopada. Tak deweloperzy ze studia Plausible Concept opisują swoją grę:

Twój dom jest atakowany. Król zginął z rąk wikingów. Nadzieja jest nikła i maleje z każdą chwilą. Wstępujesz na tron, zastępując swojego ojca. Na twoich barkach spoczywa odpowiedzialność za zorganizowanie obrony. Nie ma miejsca na pomyłki. To nie jest walka o zwycięstwo, tylko desperacka próba przetrwania.

Bad North to urocza, ale brutalna gra taktyczna w czasie rzeczywistym typu roguelite. Broń swojego idyllicznego królestwa na wyspach przed hordą wikingów i pomóż swojemu ludowi w ucieczce. Dowódź swoimi podwładnymi, wykorzystując przewagę taktyczną, którą dają ci różne kształty wysp. Stawka jest wysoka. Niepowodzenie zakończy się rozlewem krwi twoich podwładnych.

Rayman Legends za darmo od 29 listopada do 6 grudnia

Epic Games Store już dzisiaj ujawnia, jaką grę pobierzemy za free w przyszłym tygodniu. Padło na Rayman Legends od Ubisoftu.

Polana Marzeń znowu znalazła się w opałach! Podczas stuletniej drzemki koszmary rozmnożyły się i rozpełzły, tworząc nowe potwory jeszcze straszliwsze, niż widziane wcześniej! To legendarne istoty… Smoki, olbrzymie ropuchy, potwory morskie, a nawet źli zapaśnicy. Murfy obudził Raymana i Globoxa, by pomogli w walce z tymi koszmarami i uratowali Teensiech!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie