Ratchet & Clank Rift Apart - Ratchet strzela z miniguna do przeciwnika

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ratchet & Clank na PS5 bez raka mikropłatności i ze sprytnie ukrytymi loadingami [WIDEO]

Community Director z Insomniac Games pochwalił się, że ich najnowszy Ratchet & Clank: Rift Apart nie będzie miało żadnych mikropłatności. Dodał również, że choć gra charakteryzuje się błyskawicznymi czasami ładowania, mają być one jeszcze krótsze.

Wielkimi krokami zbliżamy się coraz bliżej do premiery najnowszego Ratchet & Clank: Rift Apart. Już 11 czerwca zagramy jako tytułowi bohaterzy, zmierzając alternatywne rzeczywistości. Skoki międzywymiarowe na zaprezentowanych wcześniej materiałach wyglądały imponująco, a to wszystko z powodu niezauważalnego doładowywania lokacji w tle. Twórca gry poinformował, że i ten aspekt gry został ulepszony.

Ratchet & Clank: Rift Apart będzie się ładować jeszcze szybciej

Jak podaje James Stevenson, jego współpracownikom najpewniej udało się jeszcze bardziej przyspieszyć ładowanie plików. Pisząc w poście w poście na forum ResetEraPrawdopodobnie nowy Ratchet & Clank będzie nieco szybszy nawet do czasu, gdy zagracie w niego w czerwcu„, droczy się z fanami serii.

Jest to dosyć ciekawe, ponieważ na obecnie prezentowanych materiałach gra jednak zawiera loading screeny, ale są one zamaskowane świetną animacją. Na poniższym filmie z dema gry możemy to zaobserwować kilkukrotnie, np. pod koniec wideo:

Gra jednak obejdzie się bez mikropłatności

Chwilę później James dodał, że mimo plotek gra nie będzie miała mikropłatności. Podstawą takiego myślenia było oznaczenie ESRB o zakupach wewnątrz produkcji, które gra musiała wcześniej otrzymać. Jak się okazuje, sprawa dotyczyła jedynie aktualizacji do wersji deluxe. W inny sposób nie będzie możliwości wydania pieniędzy, więc nie mamy powodów do obaw.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się