Ratchet & Clank: Rift Apart - Ratchet

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Nowy Ratchet & Clank: Rift Apart na PlayStation 5

Fani gier platformowych powinni być zadowoleni. W trakcie dzisiejszego pokazu przedstawiono Ratchet & Clank: Rift Apart.

Gra wygląda bardzo interesująco i dynamicznie. Nowa część przygód dwójki sympatycznych bohaterów to nadal trójwymiarowa platformówka, ale ze sporym naciskiem na efektowną rozgrywkę. Nie brakuje tutaj nowego uzbrojenia oraz wykorzystywania teleportacji. Rzućcie okiem przede wszystkim na materiał wideo poniżej, który robi naprawdę niezłe wrażenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się