Upiornie i kolorowo. Ubisoft przedstawia nową mapę do Rainbow Six Siege

Upiornie i kolorowo. Ubisoft przedstawia nową mapę do Rainbow Six Siege
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Wczoraj pisaliśmy o pani Eli z GROM-u, która będzie pierwszym polskim operatorem w Rainbow Six Siege, a dzisiaj pora spojrzeć na nową mapę, która dołączy do grona już dostępnych i będzie główną atrakcją trzeciego sezonu R6S, nazwanego Operacja Blood Orchid.

Nowa lokacja, to opuszczony park rozrywki na obrzeżach Hong Kongu, który urzeka kolorami oraz upiornym klimatem.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege: Teren akcji został zajęty przez organizację przestępczą, która następnie przerobiła je na swoje potrzeby. Ale natura powoli odzyskuje to, co do niej należy – wszędzie widać gęstą roślinność, coraz mocniej wgryzającą się w stare, zardzewiałe elementy metalowej konstrukcji.

To połączenie będzie wpływać na rozgrywkę – wyjaśnia kierownik produkcji Frédérique Roussel. – Cały teren parku rozrywki został zmieniony przez tymczasowych mieszkańców oraz coraz gęstszą roślinność, przez co architektura może wydawać się zwodnicza. Gracze znajdą tu na przykład kompletnie różne wzorce upakowane w jednym pomieszczeniu, a nie płynne przechodzenie kolorów i kształtów.

Operatorzy SDU (dwójka nowych) zidentyfikowali to miejsce jako siedzibę organizacji przestępczej, trudniącej się produkcją narkotyków. Po nawiązaniu kontaktów z hongkońską triadą, dwa Latające Tygrysy otrzymują zadanie poprowadzenia zabójczego ataku na park rozrywki.

Wkraczając na mapę Park Rozrywki w Rainbow Six Siege, mamy poczuć gorące, wilgotne, hongkońskie popołudnie. Na horyzoncie widnieją majestatycznych góry, owinięte niskimi, ciężkimi chmurami. Nocą atmosfera staje się napięta, ale i intymna – światła przygasają ze względu na stare, popsute już agregaty.

Zapraszamy na pierwszy teaser lokacji!

Operacja Blood Orchid zostanie udostępniona 29 sierpnia na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: rainbow6.ubisoft.com, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie