Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rainbow Six Siege – operacja Grim Sky. Operatorzy, nowości, mapa

Ubisoft ujawnia pierwsze szczegóły na temat roku 3, sezonu 3 w Rainbow Six Siege. Nowa operacja otrzyma nazwę Grim Sky. Oto pierwsze szczegóły.

Nowy sezon w Rainbow Six Siege jest tuż za rogiem, zatem Ubisoft ujawnia pierwsze szczegóły. Oto komunikat od dewelopera:

Rainbow Six Siege – operacja Grim Sky

Tegoroczna dwójka operatorów pochodzi z różnych jednostek antyterrorystycznych, ale oboje wstępują do Taktycznego Zespołu Reagowania Miejskiego o kryptonimie Grim Sky (w skrócie: GSUTR).

Pierwszy operator to obrońca, pochodząca z Wielkiej Brytanii nieustępliwa funkcjonariuszka policji. Jest ona ekspertem w dziedzinie psychologii tłumu i przywracania porządku publicznego przez oddziały prewencyjne. Zawsze zajmuje miejsce w pierwszym szeregu i nie znosi nieposłuszeństwa.

Drugim operatorem jest amerykański operator atakujący o niezwykle błyskotliwym umyśle, specjalizujący się w operacjach taktycznych. Był świadkiem najgorszych scen w Kabulu, a pomimo tego pokochał to miasto. O jego chirurgicznej precyzji działania krążą legendy, choć dla pozostałych członków Rainbow Six pozostaje zagadką.

W tym sezonie przedstawimy także pierwszą poważną modyfikację mapy. Jest to Baza Hereford. Mimo częstych opadów deszczu w tym renomowanym ośrodku szkoleniowym, przeprowadzamy jego renowację oraz wprowadzamy wiele zmian, aby jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę dla współzawodnictwa.

W operacji Grim Sky dodamy kilka usprawnień rozgrywki. Po przeprowadzeniu długich testów, wprowadzimy niezwykle oczekiwane zmiany mające na celu wyeliminowanie braku precyzji celowników broni. Ale to nie wszystko. W nieustannej pogoni za udoskonaleniem grywalności i doznań graczy zmienimy też wybór operatora w stanie bezczynności oraz dynamiczne skalowanie rozdzielczości na konsolach. Sprawdźcie nadchodzące zmiany na serwerze testowym i podzielcie się opiniami na stronie R6 Fix.

Pełne ujawnienie podczas Six Major w Paryżu

W dniach 17-19 sierpnia, w trakcie turnieju Six Major w Paryżu, zobaczymy pełną prezentację operacji Grim Sky.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%