Raiden najmocniejszą postacią w Mortal Kombat X? Zobaczcie go w akcji!

Zdaje się, że poczciwy Raiden będzie naprawdę niezłym twardzielem.

Twórcy Mortal Kombat starają się coraz bardziej zainteresować graczy swoją nadchodzącą produkcją. Nic dziwnego, w końcu popularny Mortal jest jedną z najbardziej znanych serii bijatyk na świecie. Z udostępnionych do tej pory materiałów widać, że gra zapowiada się na godną kontynuację poprzedniej odsłony, która naprawdę robiła świetne wrażenie.

Na dowód tego pokazujemy Wam kolejny filmik. Tym razem przedstawia on walkę RaidenaKahnem. To co rzuca się w oczy, oczywiście oprócz wylewającej się litrami z ekranu krwi, są kombinacje ciosów, które stosuje Bóg Piorunów. Wygląda na to, że jeszcze nigdy wcześniej w historii serii, Raiden nie miał aż tylu zestawu różnych ataków. Na filmiku interesująco wygląda jeszcze używana przez grającego teleportacja. Zdaje się, że Raiden może dzięki nowemu wachlarzowi ruchów, być naprawdę twardym zawodnikiem.

Niestety na grę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bo przynajmniej do przyszłego roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale wiemy, że Mortal Kombat X trafi na PC, PS3, PS4, Xboksa 360 oraz Xboksa One.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.