Turniej Mortal Kombat XL w ramach rozgrywek Polskiej Ligi PS Plus

Turniej Mortal Kombat XL w ramach rozgrywek Polskiej Ligi PS Plus
Newsy PS4

Czy jesteście gotowi, aby zmierzyć się w turnieju?

Polski oddział Sony Computer Entertainment wraz z ESL Polska ogłaszają kolejny turniej w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus. Kolejnym tytułem, w który uczestnicy będą rywalizować jest Mortal Kombat XL. Partnerem turnieju jest Cenega Polska. Uczestnicy oprócz nagród rzeczowych walczyć będą o udział w międzynarodowych mistrzostwach Mortal Kombat XL, które odbędą się w Szwecji.

Przed nami cztery turnieje eliminacyjne oraz finały cyklu, w których weźmie udział ośmiu najlepszych graczy sezonu. Główną nagrodą w zawodach Mortal Kombat XL jest wyjazd na międzynarodowe mistrzostwa do Szwecji ufundowany przez firmę Cenega. Najlepsza trójka finałowego turnieju otrzyma nagrody od PlayStation:

  • 1 miejsce – DualShock 4, douszny zestaw słuchawkowy do PS4, stacja ładowania DualShock 4, PS Plus na trzy miesiące, puchar
  • 2 miejsce – DualShock 4, doładowanie PS Store na 100 złotych, PS Plus na trzy miesiące, puchar
  • 3 miejsce – DualShock 4, PS Plus na trzy miesiące, puchar

Terminarz zawodów Mortal Kombat XL

  • Kwalifikacje #1 – wtorek, 19 kwietnia, godz. 19:00
  • Kwalifikacje #2 – piątek, 22 kwietnia, godz. 19:00
  • Kwalifikacje #3 – wtorek, 26 kwietnia, godz. 19:00
  • Kwalifikacje #4 – piątek, 29 kwietnia, godz. 19:00

Finał serii odbędzie się 4 maja. Turniej rozegrany zostanie jednego dnia w drabince pojedynczej eliminacji z meczami w formacie Bo5. Weźmie w nim udział po dwóch finalistów każdego z czterech turniejów eliminacyjnych.

Zapisy do zawodów otwarte są dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 oraz gry Mortal Kombat XL, którzy są subskrybentami PlayStation Plus. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na oficjalnej stronie Polskiej Ligi PlayStation Plus.

 

Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie