Quantum Break – zaskakujące niedopatrzenie w wersji PC i porównanie grafiki z Xboksem One

Studio Remedy Entertainment zapomniało o ważnym szczególe.

Quantum Break zadebiutowało wczoraj (5 kwietnia) na PC oraz konsoli Xbox One i jeśli chcecie zobaczyć, czy obie wersje dużo się między sobą różnią pod względem grafiki, pozostaje jedynie kliknąć Play na poniższym materiale od Candyland.


Osoby grające na pecetach zgłaszają niestety, że komputerowa wersja Quantum Break wyciska jedynie 30 klatek na sekundę i to z kartą graficzną GTX 980. Żeby zobaczyć taką płynność, trzeba do tego włączyć grę w niskich ustawieniach!

Serwis wccftech dodaje, że nawet na konfiguracji i7 3770 CPU, 16GB RAM oraz 2xGTX 980Ti jest problem, by cieszyć oko 60 ramkami na sekundę, a do tego tytuł razi rozmytymi teksturami.

Na dodatek deweloperzy zapomnieli o ważnej sprawie, jaką jest opcja wyjścia z gry. Tej po prostu nie ma i żeby zamknąć Quantum Break, pozostaje kombinacja klawiszy Alt+F4. Można się jednak spodziewać, że problem zostanie zlikwidowany za pomocą aktualizacji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • ViktusYT

    Gra chodzi podobno bardzo dobrze po wgraniu sterowników, a z tym wyłączaniem to czepianie się na siłę. W każdej apce UWP po najechaniu na górną krawędź ekranu jest opcja wyłączania!

6 Shares
Share6
+1
Tweet