Twórcy Quantum Break przygotowują nową grę? Już wiadomo!

0 komentarzy

Na pewno szukają kolejnych osób do pracy.

Remedy przedstawiło wczoraj ciekawy materiał wideo (oryginalna wiadomość poniżej), który na początku wydawał się częścią zapowiedzi nowej gry. Teraz już wiemy, że tak nie jest. Kolejne wideo wyjaśnia cel akcji, która sprowadza się do rekrutacji do studia producenckiego. Głównym argumentem, którym pracodawca zachęca do pracy w Remedy, jest spora satysfakcja z wykonywanych zadań i oczywiście dużo zabawy oraz kreatywnej roboty.

Takie ogłoszenie to dodatkowo znak, że studio właśnie jest na etapie tworzenia całkiem nowej produkcji, choć jeszcze nic konkretnego nie ogłasza. Co to będzie? Alan Wake 2, Quantum Break 2, a może kolejny Max Payne? Mamy nadzieję, że przekonamy się już niebawem, po tym jak zakończy się rekrutacja.

Tymczasem poniżej mamy dla Was wspomniany materiał zachęcający do składania CV. Głos w nim podkładka youtuber, który znany jest z tak zwanych szczerych zwiastunów. Również w konwencji wspomnianych zwiastunów wykonane jest wideo.

Nowa gra twórców Alan Wake, Max Payne i Quantum Break wkrótce zostanie ujawniona

Fiński deweloper zamierza ujawnić wkrótce nową grę, o czym dowiedzieliśmy się z materiału z Samem Lake’iem, dyrektorem kreatywnym studia, w roli głównej. Zwiastun zapowiadający ujawnienie projektu nie zawiera niestety żadnych jednoznacznych wskazówek, o jaką konkretnie grę może chodzić. Zapewne wielu fanów produkcji od Remedy Entertainment chciałoby Alan Wake 2, choć wybuchowość trailera może wskazywać raczej na coś pokroju Max Payne.

Czekamy z niecierpliwością na zwiastun nowej gry a Wy piszcie, czego oczekujecie po nowej grze od Finów.

Alan Wake 2 powstanie? Microsoft nie ma nic przeciwko

Przez długi czas sądziliśmy, że gigant z Redmond jest nieprzychylny powstaniu Alan Wake 2. Jednak jak wynika z wypowiedzi Phila Spencera dla serwisu Stevivor, sprawa wygląda trochę inaczej lub o prostu stanowisko firmy nagle się zmieniło.

Spencer zapytany o Alan Wake 2 odpowiada, że to po prostu deweloper, czyli Remedy Entertainment, musi chcieć zrobić tę grę. Ciekawe jest to, że w przeszłości wspomniane studio zorganizowało pokaz Alan Wake 2 i przedstawiło swój pomysł na tytuł Microsoftowi, lecz wówczas gra nie spotkała się z zainteresowaniem.

Kto wie, może ostatecznie Microsoft da zielona światło dla produkcji i Alan Wake 2 w końcu stanie się faktem. Poniżej przypominamy prototypowy gameplay z dwójki, który już w zeszłym roku pojawił się w sieci. Kto by zagrał?

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się