Quantum Break wygląda coraz lepiej? Porównanie i niezwykłe moce naszego bohatera

Jak tytuł od studia Remedy Entertainment zmienił się w ciągu ostatniego roku? Jakimi mocami pobawimy się podczas gry? Oto odpowiedzi.

Podczas targów Gamescom 2015 mogliśmy zobaczyć świetny gameplay z Quantum Break oraz dowiedzieliśmy się, jaka jest konkretna data premiery tego tytułu, który zmierza jedynie na konsolę Xbox One. Nie trzeba było długo czekać, aż w sieci pojawi się porównanie obecnej wersji gry z tą, którą prezentowano rok temu. Zerknijcie na materiał poniżej i dajcie znać, czy Waszym zdaniem teraz Quantum Break wygląda dużo lepiej.


Podczas targów Gamescom twórcy tytułu zdradzili również co nieco na temat mocy naszego bohatera, który będzie potrafił manipulować czasem. Na razie wspomniano o pięciu, których ikonki zobaczymy po prawej stronie ekranu. Każda moc posiada ograniczone zasoby, więc jeśli używamy jej zbyt często, po pewnym czasie stanie się to niemożliwe. No, przynajmniej do czasu, aż pasek zasobów się nie zregeneruje, co ma następować automatycznie.

Nie wszystkie moce posiądziemy na początku gry. Wraz z postępami, dołączą do nich kolejne, a te, które już poznaliśmy, staną się jeszcze bardziej potężne.

Deweloperzy ujawnili pięć mocy, którymi włada bohater Quantum Break:

  • Time Blast: Załamuje czas jedynie na konkretnym, wskazanym obszarze. Wszystko, co znajdzie się wewnątrz, ulega destrukcji.
  • Time Rush: Wszystko zwalnia, lecz nie nasz bohater. Dzięki temu szybko możemy uciec przed zagrożeniem.
  • Time Dodge: Szybki odskok, co również pozwoli uciec z opresji.
  • Time Shield: Bańka ochronna, od której odbijają się pociski przeciwników.
  • Time Stop: Zamraża czas na konkretnym obszarze. Przeciwnicy oraz przedmioty zastygają w miejscu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet