Quantum Break – nie zagramy po polsku na premierę. Nowy gameplay!

Co przeszkodziło twórcom gry w dodaniu choćby polskich napisów?

Już okładka Quantum Break sugerowała, że nie pobawimy się przy tej grze w naszym rodzimym języku. Nie na darmo umieszczono na niej napis: Gra w angielskiej wersji językowej. Sytuacja trochę dziwna zważywszy na to, że zostaliśmy już przyzwyczajeni do polskich dialogów w produkcjach klasy AAA, a taką przecież jest nadchodzący tytuł od studia Remedy Entertainment.


Co się zatem stało, że polska mowa nie rozbrzmi w Quantum Break? – Innowacyjność gry “Quantum Break”, pierwszego tytułu rozrywkowego w pełni integrującego rozgrywkę i serial fabularny, wiąże się z nietypowymi wyzwaniami na drodze procesu lokalizacji, jak również bardzo ambitnego cyklu produkcji gry. W konsekwencji, gra nie będzie zawierać polskiej wersji językowej na premierę – tłumaczy na łamach serwisu Filmweb Tomasz Świeściak, PR Manager Xboksa w Polsce.

Z powyższej wypowiedzi wynika, że w późniejszym okresie możemy doczekać się jednak lokalizacji Quantum Break, choć nie wiadomo, kiedy mogłoby to nastąpić. Przypominamy, że tytuł pojawi się 5 kwietnia na konsoli Xbox One oraz PC.

Do sieci wyciekł tymczasem nowy gameplay Quantum Break. Radzimy szybko oglądać, ponieważ takie materiały lubią niespodziewanie wyparowywać z YouTube.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet