Nowy symulator farmy ze specjalnym wydaniem w Polsce

1 komentarz

W marcu otrzymamy kolejny symulator farmy, zatem jeśli jesteście fanami tego gatunku gier, nie musicie czekać na zapowiedziany niedawno Farming Simulator 19, by ruszyć w pole.

Wczorajszy dzień przyniósł ze sobą pierwsze informacje na temat Farming Simulator 19. Premiera gry jest jednak bardzo odległa i dostaniemy ja dopiero pod koniec roku. Lecz wcześniej…

13 marca na rynku zadebiutuje Pure Farming 2018. Produkcja rodzimego studia Ice Flames, której wydawcą jest Techland, ukaże się w Polsce w pudełkowej, wzbogaconej dodatkami edycji premium.

W Pure Farming 2018 gracze będą budować farmerskie imperium i prowadzić gospodarstwa w USA, Włoszech, Japonii i Kolumbii. Gra oferuje unikalne uprawy takie jak oliwki i kawa, a każdy kraj to również wyjątkowe rolnicze maszyny, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w grach z gatunku.

Farming Simulator 19 – premiera, trailer, informacje, nowości. Już oficjalnie!

Pure Farming 2018 to nowa marka wśród gier rolniczych, a pierwsze wrażenia polskich i zagranicznych dziennikarzy oraz YouTuberów, którzy mieli okazję spróbować rozgrywki, są obiecująco pozytywne. Studio Ice Flames nadaje ostatnie szlify, aby dostarczyć na rynek wyjątkowy produkt, a Wydawnictwo Techland z kolei dba o to, by rodzimi gracze mogli go nabyć w wyjątkowym wydaniu – mówi Tomasz Gawlikowski z firmy Techland.

Pure Farming 2018 w edycji premium:

Dostępna na PC w cenie 119,90 zł. W jej skład oprócz gry wejdą:

* Drewniany głośnik Bluetooth
* Zestaw pocztówek prezentujących krainy z gry
* Kolekcjonerski plakat
* Naklejki producentów maszyny z gry
* Cyfrowy poradnik farmera
* DLC z dodatkową mapą Niemiec

Pure Farming 2018 dostępne będzie od 13 marca na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Pure Farming 2018 w edycji premium

Źródło: Techland, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się