Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Halloween w Dying Light: Bad Blood oraz Pure Farming 2018. Zobaczcie, co szykuje Techland

Celebrację Halloween rozpocznie zrzut zawartości do Dying Light: Bad Blood. Od dziś dostępna będzie maska z głową konia, a 31 października wystartuje świąteczny event zmieniający mapę w miejsce, które każdego przyprawi o dreszcze.


Od 29 października Dying Light dostępny jest na Steam z 67-procentową zniżką. Podczas wyprzedaży Halloween powrócą też złote bronie i sezonowe skórki (Some Old Bones i Karcass Buggy). Będzie można je zdobyć na kanałach społecznościowych Dying Light na  Facebook i Twitter. 10-procent zniżki można uzyskać kupując zestaw – Dying Light i Dying Light: Bad Blood.

Dla tych, którzy od straszenia dyniami preferują ich uprawę – zapraszamy na wydarzenie w Pure Farming 2018. Od 29 października gracze będą mogli zdobyć dodatkowe pieniądze i pobrać darmową paczkę świątecznych przebrań. To pierwsze i nie ostatnie tego typu wydarzenie w Pure Farming 2018. Techland planuje wspierać grę zgodnie z sugestiami graczy. W okresie Halloweeen Pure Farming 2018 dostępny jest na Steam z 60-procentową zniżką.

Obchody Halloween dotarły również na Dziki Zachód, co zaowocowało 75-procentową obniżką cen Call of Juarez i Call of Juarez: Gunslinger. Kowbojskie wiadomości możesz śledzić na reaktywowanej stronie serii na Facebook.

Halloween w Dying Light:

Halloween w Pure Farming 2018:

Źródło: Techland

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%