Dzisiaj premiera nowego symulatora farmy

0 komentarzy

Miłośnicy wirtualnego rolnictwa: oto Pure Farming 2018. Nowa gra farmerska od Wydawnictwa Techland i studia deweloperskiego Ice Flames właśnie zadebiutowała na światowych rynkach. Przy okazji premiery twórcy odkrywają karty w kwestii dodatkowej zawartości, którą studio planuje udostępnić w nadchodzących miesiącach.


Co stoi za sukcesem prężnego gospodarstwa? Premierowy zwiastun Pure Farming 2018 odpowiada na to pytanie: prężny gospodarz, czyli Ty. Filmik zobaczycie na końcu newsa.

Po odziedziczeniu zadłużonej farmy kupujesz najlepsze maszyny na jakie Cię stać. A potem pracujesz od zmierzchu do świtu, sprzedajesz plony swojej ciężkiej pracy, inwestujesz w nowe technologie i robisz wszystko, by twoje królestwo stało się sprawnie działającym gospodarstwem. A gdy tak się stanie przychodzi czas na globalną ekspansję!

8 premier w nowym tygodniu. Mocny marzec dla graczy

Słuchaliśmy uważnie społeczności zgromadzonej przy symulatorach i rozumiemy jej potrzeby. Dlatego w grze mamy flotę licencjonowanych maszyn liderów branży takich jak Zetor, JCB, Great Plains i wiele innych. Zaprojektowaliśmy unikatowe farmy w Montanie, Japonii, Kolumbii, Niemczech i we Włoszech oraz przedstawiliśmy szereg upraw specyficznych dla każdego z regionów. Oferujemy trzy zróżnicowane tryby gry i wierzymy, że stworzyliśmy produkt zarówno bardzo przystępny nowicjuszom jak i stawiający wyzwanie weteranom, którzy znają się na wirtualnym rolnictwie – mówi Łukasz Abramczuk, producent gry w Wydawnictwie Techland.

Wydawca i deweloper planują szerokie wsparcie gry po premierze. Pure Farming 2018 dostanie zawartość płatną i darmową, a jeszcze więcej detali zostanie podanych niebawem.

Najważniejsze punkty nadchodzącego wsparcia po premierze:

* Przynajmniej 7 pakietów DLC w ciągu 6 miesięcy z modelami, maszynami i innymi niespodziankami
* Ciągłe szlifowanie rozgrywki w oparciu o feedback graczy
* Przynajmniej 3 uaktualnienia dla narzędzi modderskich w ciągu 3 miesięcy
* Dodanie wsparcia dla kierownic i innych urządzeń w najbliższych 3 miesiącach
* Najlepsze mody z PC będą regularnie trafiać na konsole w postaci darmowych DLC.

Pure Farming 2018 – stworzone przez studio Ice Flames i wydane przez Techland – dostępne będzie od 13 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Techland, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się