PUBG Lite za darmo w Polsce, w polskiej wersji językowej. Jest data premiery

PUBG Lite za darmo w Polsce, w polskiej wersji językowej. Jest data premiery
Gry za darmo Newsy PC

PUBG Corporation ogłosiło właśnie, że darmowa gra PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite (PUBG Lite), zmierza do kolejnych 52 krajów, w tym do Polski.

Już 10 października PUBG Lite zostanie udostępniony w kolejnych krajach. Na liście jest Polska, zatem niedługo zagramy w naszym kraju w PUBG free to play w polskiej wersji językowej.

Wstępna rejestracja jest już dostępna i wszyscy gracze, którzy z niej skorzystają otrzymają darmowe przedmioty w grze, takie jak skórki Kamuflaż pustynny do broni M416 oraz Gwiazda rocka – AKM. Rejestracja wstępna kończy się 8 października o 19:00. PUBG LITE jest obecnie w otwartej becie, co oznacza, że stabilność i kompatybilność z różnymi ustawieniami jest ciągle optymalizowana i poprawiana. Postęp zdobyty na koncie podczas otwartej bety nie zostanie zresetowany podczas przejścia gry do pełnej wersji.

Już w samym założeniu PUBG LITE został zaprojektowany jako ta wersja gry, która będzie dostępna dla graczy z komputerami i laptopami o słabszych specyfikacjach, przy zachowaniu radości z akcji i wrażeń ze strzelania takich samych jak w oryginalnej wersji PUBG. Od stycznia 2019 pracowaliśmy, jednocześnie wsłuchując się w uwagi społeczności, aby poprawić jakość gry i teraz nie możemy się doczekać, by zobaczyć jak kolejne kraje na nią zareagują i jak dalej tytuł będzie się rozwijał -powiedział Minkyu Park, Development Director PUBG LITEw PUBG Corporation.

PUBG LITE zaoferuje fanom, którzy wcześniej mieli ograniczony dostęp do gry, szansę doświadczenia tych samych emocji i wrażeń z rozgrywki w PUBG. Gracze zostaną wyniesieni w powietrze, a potem zrzuceni na opuszczoną wyspę, aby konkurować z setką innych graczy w walce o przetrwanie. Znajdą broń, samochody i elementy zaopatrzenia i obmyślą strategię, aby przetrwać najdłużej.

Wraz ze startem pełnej wersji gry 10 października gracze mogą wyczekiwać także dodatkowej zawartości, takiej jak:

Mecze 4 VS 4

Nowy tryb 4 VS 4 zawitał do PUBG LITE. W tym trybie tempo gry zostaje podkręcone do maksimum dzięki dwóm czteroosobowym drużynom walczącym o przetrwanie. Jest on rozgrywany w opuszczonym magazynie otoczonym przez stare kontenery i pojazdy, co daje każdej z drużyn szansę na przechytrzenie przeciwników w walce o 40 eliminacji na koncie.

Nowy Sezon

LITE PASS: Free, nadchodząca przepustka sezonowa dostępna dla wszystkich graczy zupełnie bezpłatnie, będzie zawierała misje, których wykonanie nagradzało będzie użytkowników z każdym kolejnym wbitym poziomem. Dla tych, którzy chcą więcej dostępne będą przepustkiLITE PASS: Premium oraz LITE PASS: Premium Plus, które dadzą możliwość odblokowania jeszcze większej liczby misji i nagród. Wreszcie zostały także dodane skrzynie Collector’s Crate i Special Crate, wraz z innymi ekskluzywnymi przedmiotami do kupienia osobno za nową walutę zwaną L-COIN.

Wraz z pojawieniem się PUBG LITE w 52 nowych krajach Europy Centralnej i Wschodniej, gra dostanie także kolejne wersje językowe: angielską, polską, turecką, portugalską (brazylijską), portugalską (tradycyjną), hiszpańską (łacińską), hiszpańską (tradycyjną), rosyjską, niemiecką i francuską.

Jeszcze przed startem pełnej wersji PUBG LITE 10 października gracze mogą pobrać launcher tytułu na tej stronie.

Fani mogą spodziewać się jeszcze więcej zawartości w grze oraz aktualizacji regionalnych otwartej bety PUBG LITE w niedalekiej przyszłości.

PUBG LITE – minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64 bit
  • Procesor: Core i3 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000
  • Miejsce na dysku: 4 GB wolnej przestrzeni

PUBG LITE – zalecane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Window 7/8/10 64 bit
  • Procesor: Core i5 2.8 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 6600 lub AMD Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 4 GB wolnej przestrzeni

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie