Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PUBG za darmo i dwie inne gry do wyboru dla kupujących Xbox One X

Microsoft zachęca do kupna swojej konsoli Xbox One X specjalną promocją. PUBG za darmo plus dwie inne gry? Brzmi kusząco.

PUBG za darmo pojawia się w nowej ofercie Microsoftu dla osób, które zdecydują się na kupno konsoli Xbox One X u wybranych sprzedawców. Nie tylko Playerunknown’s Battlegrounds będziemy mogli odebrać jednak za darmo.

Oto komunikat Microsoftu: Od 20 lutego, u wybranych sprzedawców, przy zakupie dowolnej konsoli Xbox One X klienci będa mogli odebrać Playerunknown’s Battlegrounds oraz 2 dodatkowe gry Xbox One do wyboru spośród Forza Motorsport 6, Forza Horizon 2, Gears of War 4, Rise of the Tomb Raider, Halo 5, Quantum Break i Sunset Overdrive (warunki promocji i dostępność mogą różnić się w zależności od sprzedawcy). Oferta promocyjna obowiązuje w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, X-kom, Komputronik i NeoNet. Szczegółowe informacje o warunkach oferty są dostępne u sprzedawców. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Trzy dobre gry na początek przygody z Xbox One X to naprawdę dobry argument. Jeśli zastanawiacie się nad kupnem sprzętu, może teraz jest ku temu najlepsza okazja?

Battlefield 2018, FIFA 19 i inne nowe gry od EA. Wiemy, kiedy prezentacja!

Microsoft przypomina, że konsola Xbox One X dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie Full HD 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Xbox One X uzupełnia ofertę produktową urządzeń z rodziny Xbox – Xbox One S i Xbox One – a wszystkie gry i akcesoria do wcześniejszych modeli są kompatybilne z nowym urządzeniem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%