Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiery gier na obecny tydzień. 5 produkcji z różnych gatunków

Zastanawiacie się, jakie gry będą miały premierę w tym tygodniu? Sprawdźcie nasze zestawienie!

Na początku października sporo się dzieje. Wystarczy zresztą zerknąć na nasze premiery na cały obecny miesiąc, jak i poniższe zestawienie, które zaczynamy od PUBG Lite.

Już 10 października PUBG Lite zostanie udostępniony w kolejnych krajach. Na liście jest Polska, zatem niedługo zagramy w naszym kraju w PUBG free to play w polskiej wersji językowej.

Wstępna rejestracja jest już dostępna i wszyscy gracze, którzy z niej skorzystają otrzymają darmowe przedmioty w grze, takie jak skórki Kamuflaż pustynny do broni M416 oraz Gwiazda rocka – AKM. Rejestracja wstępna kończy się 8 października o 19:00. PUBG LITE jest obecnie w otwartej becie, co oznacza, że stabilność i kompatybilność z różnymi ustawieniami jest ciągle optymalizowana i poprawiana. Postęp zdobyty na koncie podczas otwartej bety nie zostanie zresetowany podczas przejścia gry do pełnej wersji.

– Już w samym założeniu PUBG LITE został zaprojektowany jako ta wersja gry, która będzie dostępna dla graczy z komputerami i laptopami o słabszych specyfikacjach, przy zachowaniu radości z akcji i wrażeń ze strzelania takich samych jak w oryginalnej wersji PUBG. Od stycznia 2019 pracowaliśmy, jednocześnie wsłuchując się w uwagi społeczności, aby poprawić jakość gry i teraz nie możemy się doczekać, by zobaczyć jak kolejne kraje na nią zareagują i jak dalej tytuł będzie się rozwijał -powiedział Minkyu Park, Development Director PUBG LITEw PUBG Corporation.

PUBG LITE zaoferuje fanom, którzy wcześniej mieli ograniczony dostęp do gry, szansę doświadczenia tych samych emocji i wrażeń z rozgrywki w PUBG. Gracze zostaną wyniesieni w powietrze, a potem zrzuceni na opuszczoną wyspę, aby konkurować z setką innych graczy w walce o przetrwanie. Znajdą broń, samochody i elementy zaopatrzenia i obmyślą strategię, aby przetrwać najdłużej.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 10 października
  • Producent: PUBG Corporation
  • Wydawca: Bluehole

Na drugiej stronie znajdziecie świetne wyścigi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%