Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PUBG Lite za darmo. Tutaj pobierzesz i sprawdzisz wymagania

Od 10 października PUBG Lite zostaje udostępniony w kolejnych krajach, w tym również w Polsce, w polskiej wersji językowej. Oto szczegóły i wymagania sprzętowe.

Przypominamy, że już dzisiaj darmowa wersja PUBG zostaje udostępniona w naszym kraju. Deweloper zaznacza, że wersja free-to-play dostarczy te same wrażenia z gry użytkownikom komputerów o słabszych specyfikacjach.

PUBG LITE zaoferuje fanom, którzy wcześniej mieli ograniczony dostęp do gry, szansę doświadczenia tych samych emocji i wrażeń z rozgrywki w PUBG. Gracze zostaną wyniesieni w powietrze, a potem zrzuceni na opuszczoną wyspę, aby konkurować z setką innych graczy w walce o przetrwanie. Znajdą broń, samochody i elementy zaopatrzenia i obmyślą strategię, aby przetrwać najdłużej.

Darmowe PUBG do pobrania tutaj

Zanim ruszycie do walki, zerknijcie na wymagania sprzętowe PUBG free to play.

Minimalne:

  • OS: Windows 7,8,10, 64bit
  • CPU: Core i3 2.4GHz
  • RAM: 4GB
  • GPU: DirectX11 Intel HD Graphics 4000
  • HDD: 4GB

Zalecane:

  • OS: Windows 7,8,10, 64bit
  • CPU: Core i5 2.8GHz
  • RAM: 8GB
  • GPU: DirectX11 NVIDIA Geforce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
  • HDD: 4GB

Wraz ze startem pełnej wersji gry 10 października gracze mogą wyczekiwać także dodatkowej zawartości, takiej jak:

Mecze 4 VS 4

Nowy tryb 4 VS 4 zawitał do PUBG LITE. W tym trybie tempo gry zostaje podkręcone do maksimum dzięki dwóm czteroosobowym drużynom walczącym o przetrwanie. Jest on rozgrywany w opuszczonym magazynie otoczonym przez stare kontenery i pojazdy, co daje każdej z drużyn szansę na przechytrzenie przeciwników w walce o 40 eliminacji na koncie.

Nowy Sezon

LITE PASS jest już dostępny dla Sezonu 2., gracze mogą oczekiwać także dostępności LITE PASS: Premium dla Sezonu 2. za 400 punktów L-COIN, w skład którego wejdzie sama przepustka Premium a także dodatkowe nagrody za misje, takie jak Chicken Medals, Silver Bullets, specjalne skórki, punkty BP i XP. LITE PASS: Premium Plus dla Sezonu 2, oferowany z 40% zniżką, kosztował będzie 1 100 punktów L-COIN i zawierał będzie przepustkę Premium Plus z przepustka 25 Level Up, jak również dodatkowe nagrody za misje, takie jak Chicken Medals, Silver Bullets, specjalne skórki, punkty BP i XP oraz Emotki.

LITE PASS: Free, nadchodząca przepustka sezonowa dostępna dla wszystkich graczy zupełnie bezpłatnie, będzie zawierała misje, których wykonanie nagradzało będzie użytkowników z każdym kolejnym wbitym poziomem. Dla tych, którzy chcą więcej dostępne będą przepustki LITE PASS: Premium oraz LITE PASS: Premium Plus, które dadzą możliwość odblokowania jeszcze większej liczby misji i nagród. Wreszcie została także dodana skrzynia Halloween Crate,wraz z innymi ekskluzywnymi przedmiotami do kupienia osobno za nową walutę zwaną L-COIN.

Nowa waluta w grze

W grze dostępne będą dwie, nowe waluty – Silver Bullet, otrzymywane za rozmontowywanie kostiumów / przedmiotów w grze, które można wydać później na zakupy w Silver Bullet Store, oraz Chicken Medal, który może być używany do zakupów specjalnych – takich jak skrzynia Halloween Crate. Im więcej graczy wymieni przedmioty na Silver Bullets, a później na Chicken Medal, tym większa będzie możliwość zakupów przedmiotów z przepustki LITE PASS: Premium.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się