Gigantyczna pszczoła z Minecrafta na żywo. Fanka stworzyła ją z kartonu

Pszczoła z Minecrafta na żywo
Newsy PC Rozrywka

Pszczoła z Minecrafta na żywo? Na szczęście to nie nowy gatunek, a jedynie fanowskie dzieło pewnej miłośniczki kwadratowego świata. Trzeba przyznać, że wygląda znakomicie.

Klockowy świat Minecrafta ma niezliczone zastępy miłośników. Nic dziwnego, że niektórzy próbują odwzorować niektóre jego elementy w rzeczywistości. Kilof czy klocek dirt’a można kupić, a co w przypadku pszczoły? Własnoręczne wykonanie tego owada jest możliwe.

Przyda się w tym celu karton, co pokazała pewna użytkowniczka Reddita o ksywce caboodo. Na udostępnionym filmiku widać gigantyczną pszczołę z Minecrafta, która prezentuje swoje wdzięki do kamery. Jest naprawdę spora, choć na szczęście nie lata i nie zrobi nikomu krzywdy.

Na filmiku nie znajdziemy co prawda szczegółowej instrukcji, jednak szybki timelaps pozwala poznać z grubsza technikę autorki. Pszczoła z Minecrafta powstała przy użyciu ogromnej ilości kartonu. Mniejsze elementy składały się w większe, a całość wiernie odwzorowuje owada z popularnej gry wideo.

Ile trwało złożenie pszczoły? Jak zauważyli fani, dodanie do siebie wszystkich elementów mogło trwać nawet 22 godziny. To i tak czas nieuwzględniający np. wycinania poszczególnych elementów. Sama produkcja tego świetnego gadżetu z pewnością nie należała też do najtańszych. Taka ilość kolorowej tektury nie leży przecież na ulicy.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie