Nowy oficjalny zestaw PS5 z największą tegoroczną premierą od Sony

Konsola Sony PS5 Slim z napędem + Marvel’s Spider-Man 2 taniej
Newsy PS5

Sony zapowiedziało nowy oficjalny zestaw PS5. Tym razem w środku, oprócz samej konsoli i kontrolera, znajdziemy również Marvel’s Spider-Man 2.

Jeżeli miałbym typować kolejny tegoroczny bestseller, z pewnością byłby to Spider-Man 2. Nowa pozycja od Insomniac Games pozornie może mieć wszystko to, aby przekonać do siebie nie tylko starych wyjadaczy i fanów poprzedniczki, ale być może zainteresować nawet nowych graczy. A jeżeli nie, to już z pewnością zainteresuje ich fakt, że mówimy o ostatnim tegorocznym exclusive na PS5.

PS5 ze Spider-Man 2

Być może właśnie dlatego Sony postanowiło zaoferować nowym graczom możliwość łatwiejszego wejścia do gry. Zapowiedziano oficjalny zestaw PlayStation 5. W jego środku znajdziemy kontroler DualSense oraz grę Marvel’s Spider-Man 2. NIe liczcie jednak na pudełko, bo dostaniemy jedynie kod do pobrania gry z PS Store. Sama konsola to edycja klasyczna, czyli z napędem.

Spider-Man 2 dostanie też limitowaną edycję konsoli lub paneli bocznych (które zaniepokoiły graczy), lecz nie w tym wydaniu. Tutaj można liczyć na bazowy, biały model sprzętu. Jedyną “atrakcją” jest specjalna grafika na pudełko z kompletem. Zawsze coś.

Sony na Twitterze ogłosiło, że nowa edycja dostępna będzie już od 20 października 2023 roku, czyli od dnia premiery samej gry. Na ten moment nie mamy informacji o dostępności zestawu w Polsce ani o jego potencjalnej cenie. Nasza recenzja gry na stronie jeszcze przed jej premierą.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie