Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS5 – zdjęcia z fabryki sugerują, że sami dostosujemy wygląd konsoli

W sieci pojawiły się nieoficjalne zdjęcia PS5, a konkretnie – zobaczyliśmy części obudowy z zatrzaskami/klipsami. Czyżby samodzielna customizacja? 

Na początek zaznaczamy, że nie są to oficjalne fotki PS5 i choć wyglądają na prawdziwe, nie ma co do tego stuprocentowej pewności. Jeśli jednak tak, widzimy na nich panele konsoli, które przytwierdzane są do sprzętu za pomocą klipsów, co pozwoli na łatwe ich zdejmowanie.

Tutaj od razu pojawiły się głosy społeczności, że jest to związane z wcześniejszą zapowiedzią Sony odnośnie dostosowywania wyglądu PlayStation 5.

Przypominamy, że jeden z internautów zapytał w czerwcu o czarną wersję next-gena, Matt MacLaurin, wiceprezes ds. projektowania UX w PlayStation, odpowiedział na Twitterze, że na pewno zobaczymy specjalne wydania konsoli. Ponadto PS5 ma posiadać możliwości dostosowania, jakie są niedostępne na PlayStation 4.

Zatem wymienne panele kolorystyczne? Pierwszy model PS4 co prawda posiadał taką opcję, choć nie była ona zbytnio popularyzowana przez Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się