Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

PS5 z oficjalną reklamą. Nowy świat i zabawa bez granic [Aktualizacja]

[Aktualizacja]

Sony opublikowało oficjalnie reklamę PS5. Zapraszamy do oglądania:

[Oryginalna wiadomość]

Węgierski oddział PlayStation opublikował pierwszy oficjalny spot PS5. Sony skupia się na filmiku przede wszystkim na możliwościach pada DualSense, lecz wspomina hasłowo również o innych funkcjach next-gena.

Opublikowana przez Węgrów reklama PS5 została wypuszczona przedwcześnie, ponieważ szybko została usunięta z kanału PlayStation. Jednak filmik zdążyło skopiować wiele osób i tak hula on obecnie po sieci.

PS5 – „Play Has No Limit” zamiast „For The Players”

Reklama nie pokazuje gier na PS5, ani nie ujawnia żadnych nowych szczegółów dotyczących konsoli. Na filmiku widzimy kobietę, która pojawia się w różnych lokacjach. A to na tropikalnej wyspie, a to w jaskini czy na skutym lodem morzu uciekając przed przerośniętą ośmiornicą.

Narratorka prowadząca nas przez filmik wita wszystkich w nowym świecie: Witajcie w świecie, w którym możecie poczuć więcej, dostrzec dźwięk i poczuć opór pod palcami. Witajcie w nowym świecie immersji.

Filmik w jasny sposób odnosi się do funkcji pada DualSense, takich jak haptyczne wibracje czy adaptacyjne triggery. Wspomniano też o dźwięku 3D, który również ma zwiększyć poziom immersji.

Na samym końcu spotu widzimy nowe hasło. Generacja PlayStation 4 upłynęła nam pod znakiem For The Players. Teraz czas na PS5 i Play Has No Limit (Zabawa bez granic).

Data premiery PS5 nie została ujawniona. Póki co wiadomo jedynie, że konsola zadebiutuje w okresie świątecznym tego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się