Jeden z tytułów startowych PS5 wkrótce trafi na Xbox i Nintendo Switch

Gra startowa z PS5 zmierza na Xbox i Nintendo Switch
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series

A to ci niespodzianka! Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch mogą dostać The Pathless. Jest to gra, która dotąd ukazała się na PS5, PS4 i PC.

The Pathless może nie zdobyło skrajnie wysokich not, ale tytuł i tak okazał się bardzo przyjemnym i do tego niezwykle atrakcyjnym wizualnie „indykiem”. Swego czasu ukazał się jedynie na PC oraz PS4 i PS5, którego był jednym z pierwszych tytułów startowych. Teraz zapoznają się z nim kolejni gracze!

Gra z PS5 doczeka się konwersji na inne konsole

The Pathless początkowo miało ukazać się w 2019 roku, ale przez obsuwy trafiło na półki sklepowe dopiero pod koniec 2020 roku. Może i nie była to aż tak zła wiadomość, bo tytuł ostatecznie został jedną z pierwszych gier dostępnych na PS5. Gracze ostatecznie mieli się z czego cieszyć, bo produkcja została odebrana pozytywnie.

W 2022 roku zapowiedziano, że doczekamy się jej wydania także i na innych sprzętach – Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch. Oczywiście datę premiery początkowo wyznaczoną na ten sam rok, w którym dostaliśmy zapowiedź, nie udało się dotrzymać. Teraz wiemy w końcu, że The Pathelss trafi na wspomniane konsole bardzo szybko, bo już 2 lutego 2023 roku! Informacje w tej sprawie Annapurna Interactive potwierdziło na krótkim zwiastunie gry.

Co ciekawe, tytuł w wersji na PlayStation 5 wydano również w pudełku, ale Xbox takiej edycji nie otrzyma. A przynajmniej teraz nic o tym nie wiemy, bo wersję na Switcha kupimy również w fizycznym opakowaniu. Jeżeli interesuje Was, o czym opowiada gra, jest to historia łucznika w kolorowej krainie fantasy, który potrafi osiągnąć niebotyczną prędkość. Walczymy z przeciwnikami, rozwiązujemy zagadki i eksplorujemy otwarty świat – brzmi nieźle, nie?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie