Wielki pokaz gier na PS5 coraz bliżej. Wiemy, czego można się spodziewać

Wielki pokaz gier PS5 i PS4 coraz bliżej. Na liście nieoczywisty wydawca
Newsy PS4 PS5

Kolejne źródło potwierdza, że w niedługim czasie powinniśmy dostać PlayStation Showcase, czyli pokaz gier na PS5 i PS4. Na evencie pojawi się nieoczywisty wydawca.

W kwestii gier ekskluzywnych zarówno na Xbox Series X i S, jak i PS5 panuje bieda. I to tak widoczna, że w tym roku wiemy o premierze Marvel’s Spider-Man na konsolę „niebieskich”, a także o Starfield, które ma walczyć o graczy na Xbox. I to… tyle. Brzmi słabo, ale producenci i wydawcy coś chcą z tym zrobić. Microsoft zapowiedział już swój pokaz, a teraz kolejne nieoficjalne źródło potwierdza, że Sony przygotowuje PlayStation Showcase.

Kolejne wieści przychodzą krótko po tym, gdy o sprawie wypowiadał się Jeff Grubb. Znany insider twierdził, że Sony nie pojawi się na Summer Game Fest, bo szykują własne wydarzenie. To ma ponoć nadejść w czerwcu. Nowe informacje przedstawił redaktor serwisu VGC, Andy Robinson. Jego zdaniem pokaz może wydarzyć się szybciej – nawet w maju.

Słyszałem również, że Sony Showcase odbędzie się w zwyczajowym oknie pod koniec maja / na początku czerwca, z rzeczami Konami włącznie. Nie oczekuję, że Nintendo zrobi cokolwiek.

– wyjawił Robinson na Twitterze

Kwestią Nintendo pomińmy, bo oni i tak mają swojego hiciora, czyli najnowszą Zeldę. U fanów PlayStation panuje posucha, ale może się to zmienić, skoro nowe PlayStation Showcase może być naprawdę bogatym w zawartość wydarzeniem. Ciekawi zwłaszcza udział Konami, które obecnie mocno współpracuje z Sony. Dlatego też możemy liczyć na konkretny pokaz Silent Hill 2 Remake, a być może nawet „cieknącego” od dawna Metal Gear Solid 3 Remake.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie