PS5 tanieje i to mocno. Wersja z napędem nawet za niemal równe 2 tys. zł

PS5 jest coraz tańsze. Wersja z napędem za 2008 złotych + dostawa
Newsy PS5

W oficjalnym sklepie Amazona konsolę PS5 da się obecnie kupić za parę złotych powyżej 2 tys. zł. Do tego mówimy o wersji z napędem.

Niedawno znów mówiło się o wielkich przecenach PS5 w krajach europejskich, a konsola w Polsce nadal dostępna jest w niższej cenie. To dość wyraźna sugestia dotycząca możliwego debiutu PS5 w wersji Slim. Na razie jednak Sony nie pokusiło się na ujawnienie nowej wersji konsoli. W każdym razie obecnie wydane PlayStation 5 da się kupić taniej. Teraz nawet jeszcze bardziej.

Wystarczy udać się do oficjalnego sklepu włoskiego Amazona, gdzie naszym oczom ukaże się spora okazja na sprzęt. Mówimy do tego o wersji z napędem, a nie Digital. Konsolę kupimy już za 449 euro, czyli około 2008 zł. Mało? No jasne, że tak. Wcześniej hiszpański Amazon proponował podobną cenę, ale jednak o 30 złotych wyższą. To z pewnością najniższa cena od dawna, jeżeli nie w ogóle.

Tym razem jednak kupując sprzęt, trzeba dopłacić za dostawę 13,24 euro, czyli około 59 złotych. Wtedy cena za całość wyniesie nas już blisko 2067 złotych, ale to wciąż bardzo dobra kwota, jaką przyjdzie nam zapłacić za ten sprzęt.

Jeśli jednak nie chcecie teraz płacić za konsolę, być może warto poczekać na debiut Slim? Wciąż nie wiemy, kiedy może się to wydarzyć, ale wedle plotek jesteśmy coraz bliżej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie