Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Konsoli PS5 nie kupicie w Polsce w dniu premiery w żadnym sklepie

Sony podało oświadczenie, że rezygnuje ze sprzedaży PS5 w dniu premiery w sklepach stacjonarnych.

Sprzęt będzie można nabyć wyłącznie w necie, przy czym wydaje się mało prawdopodobne, by uchowały się tam jakieś sztuki w rozsądnej cenie. Japończycy apelują aby 19 listopada zostać w domu i nie szukać po marketach next-gena. Bezpieczniej będzie złożyć zamówienie na stronie www, o ile oczywiście będziecie mieć szczęście i znajdziecie upragniony system.

Co w sytuacji kiedy zdecydowaliście się na przedsprzedaż? Czy będziecie mogli odebrać platformę w markecie? Tak, więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule. Część firm nie wyklucza zaś opcji wysłania konsol do domów swoich klientów.

Pamiętacie premiery platform, które motywowały ludzi do czekania pod sklepami, na wiele godzin przed ich otwarciem? Niektórzy rozkładali nawet namioty, żeby mieć pewność, że w dniu premiery nabędą swój wymarzony produkt. W czasach pandemii tego rodzaju zachowanie byłoby wykluczone, tym bardziej, że półki w sklepach i tak świeciłby pustkami.

How to get a launch PS4 and Xbox One (Updated with special offers) -  ExtremeTech
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się