Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 i Xbox Series na miarę. IKEA pomoże Wam dobrać meble do konsoli

Sieć sklepów IKEA pomoże graczom dopasować PS5 i Xbox Series do mebli. Sklep pokusił się o stworzenie specjalnych makiet, które odzwierciedlają rzeczywiste wymiary konsol.

Nowa generacja konsol przyniosła ze sobą nie tylko wielką moc, ale także rozmiary samych sprzętów. Niektórzy gracze pokusili się o wymianę mebli w salonie, żeby pomieścić Xbox Series X i PlayStation 5 przy swoich telewizorach. Doskonale Wam znana sieć sklepów wyszła do graczy z bardzo ciekawą inicjatywą.

IKEA słynie z dość niestandardowego podejścia do oferowanych produktów i wstrzelania się w różne trendy. Firma ma na swoim koncie kolaboracje z markami odzieżowymi i paroma gamingowymi markami.

Sieć sklepów postanowiła ułatwić życie graczom. W niektórych punktach pojawiły się specjalne, tekturowe makiety Xbox Series X i PS5. Rozpisano na nich dokładne wymiary obu sprzętów, co bez wątpienia pomoże w projektowaniu swojego gamingowego kącika.

Nie wiadomo czy można nabyć takowe makiety, a nawet jeśli nie, to i tak z pewnością przysłużą się klientom sklepu. O ile wpasowanie konsoli w salonowe meble jeszcze kilka lat temu nie było absolutnie żadnym problemem, tak teraz faktycznie może to narobić sporo kłopotu.

Nie wiemy czy makiety są dostępne w sklepach w Polsce, ale jest to bardzo prawdopodobne. Koniecznie dajcie znać, jeśli zauważycie makiety w punktach IKEA w swojej okolicy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%