PS5 – ekran startowy. Kolejna wizja fana, jak oceniacie?

Ekran startowy PS5 (Boot Screen) będziemy oglądać w najbliższych latach tysiące razy i liczymy na to, że Sony stanie na wysokości zadania oferując krótką i na swój sposób efektowną wejściówką. Jeden z fanów przedstawił swoja kolejna koncepcję w tym temacie.

Już w zeszłym roku mogliśmy zobaczyć świetny koncept na ekran startowy PS5, który nawiązywał do pierwszej konsoli PlayStation. Teraz ten sam autor podsuwa nam kolejną wersję, tym razem z innym dźwiękiem na samym początku.

Poniżej wrzucamy nowy materiał, jak i ten z zeszłego roku, a skoro już przy temacie boot screen’ów jesteśmy, warto przypomnieć sobie również wcześniejsze ekrany startowe konsol od Sony.

Póki co, Japończycy ujawnili logo PS5 (szok i niedowierzanie!), które wygląda tak samo jak logo obecnej generacji, tyle że z piątką zamiast czwórki. Sony jednak tłumaczyło, że to nie brak pomysłów, a chęć utrzymania spójności rodziny PlayStation. Skoro tak, to może – pozostając w rodzinie – PlayStation 5 nawiąże ekranem startowym do PSX’a. Chcielibyście?

PS5 Boot Screen Concept 2020

PS5 Boot Screen Concept 2019

Boot Screen PS1, PS2, PSP, PS3, PS Vita, PS4

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.