Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

PS4 Slim + God of War za 1045 zł. Łapiecie okazję?

Kolejne dni przynoszą ze sobą kolejne oferty, gdzie możemy wyrwać PlayStation 4 wzbogacone o God of War za naprawdę niską cenę.

Pisaliśmy już o promocji w RTV Euro AGD, gdzie do wielu zestawów PlayStation 4 dodawana jest rewelacyjna gra God of War. Podobna akcję przeprowadza Media Expert, dodając do tego naprawdę kuszącą propozycję wymiany używanego PS4 na nowe PS4 Pro.

Teraz wracamy do pierwszej ze wspomnianych sieci – RTV Euro AGD odpaliło akcję dla osób, które zechcą zrobić zakupy w systemie ratalnym. Przy rozbiciu ceny na 20 rat, sklep spłaca za nas jedną ratę, co w przypadku Sony PlayStation 4 Slim 500GB daje nam oszczędność rzędu 54,95 zł. Zamiast standardowej ceny 1099 zł zapłacimy zatem lekko ponad 1044 zł, dodajemy do tego God of War za złotówkę i mamy sprzęcik z grą za 1045 zł. Oferta z darmową ratą obowiązuje do 6 maja, szczegóły promocji znajdziecie na tej stronie. Przedstawiona wycena to najtańszy przykład. Sklep opłaci za nas jedną ratę również za inne zestawy z PlayStation 4. Zerknijcie sami.

Dajcie znać, czy oferta RTV Euro AGD jest dla Was kusząca. To na pewno dobra opcja dla osób, które przymierzają się do kupna PlayStation 4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%