Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS4 – nowe awatary z okazji premiery PlayStation 5. Upiększ swój profil!

Sony udostępniło swoim fanom nowe awatary na PS4. Prezent od producenta ma pomóc w świętowaniu premiery PlayStation 5.

Premiera PS5 odbędzie się już za niecałe trzy tygodnie. Nowa konsola Sony zapowiada się na kawał solidnego sprzętu, który ponownie zabłyśnie tytułami ekskluzywnymi. Do tego dochodzi nowoczesny kontroler i mamy przepis na wyborną konsolę.

Sony zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele osób nie może się doczekać wydania PlayStation 5 i postanowiło wręczyć fanom skromny prezent. Na PS4 pojawił się świeżutki zestaw awatarów, którymi możecie upiększyć swoje profile PlayStation Network.

Źródło: Twitter

Japończycy udostępnili obrazki z nadchodzących tytułów ekskluzywnych, w tym Sackboy: A Big Adventure, Demon’s Souls Remake i Ratchet and Clank: Rift Apart. Dodatkowo pojawiają się też wizerunki postaci z między innymi Horizon Zero Dawn i Astro’s Playroom. Zdecydowanie jest w czym wybierać i każdy fan marki znajdzie coś dla siebie. Nowych awatarów jest aż 37.

Warto przypomnieć tutaj o zmianach, jakie dotknęły PS Store. Od teraz niemożliwe stało się kupno awatarów przez przeglądarkową wersję sklepu i można to robić tylko i wyłącznie za pośrednictwem sklepu na konsoli. Dodatnie nowych, darmowych obrazków profilowych może to w pewien sposób wynagradzać.

PlayStation 5 trafi do rąk polskich graczy już 19 listopada.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się