PS4 może dostać ekskluzywnego shootera w stylu Rainbow Six Siege

Jeden z wiarygodnych insider’ów donosi, że kolejna gra z serii SOCOM już się robi i zawita wyłącznie na PS4 pod koniec cyklu życia konsoli.

Insider Tidux udostępnił ciekawą wiadomość dotyczącą nowej ekskluzywnej gry na PlayStation 4, która jest już podobno w przygotowaniu. Chodzi o tytuł z serii SOCOM, który znajduje się już w produkcji i ma być gotowy do premiery pod koniec żywota PS4.

Insider twierdzi, że gra znajduje się obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju i nie podaje studia, pod którego skrzydłami powstaje. Tidux nazywa produkcję taktyczną strzelanką online w stylu R6, co może sugerować, że Sony chciałoby eksploatować ją na scenie e-sportowej.

Z jednej strony Tidux jest bardzo sprawdzonym insider’em, z drugiej strony wydaje się trochę dziwne, że Sony planowałoby sieciowego shootera na rozstanie z PlayStation 4, kiedy to oczy całego świata skupią się na PS5. Może, że nadchodzący SOCOM zawita na starą oraz nową konsolę jednocześnie?

Pamiętajcie, że to niesprawdzona informacja, zatem należy ją traktować z przymrużeniem oka. Jeśli jednak się potwierdzi, to czy jesteście chętni na kolejną pierwszoosobową taktyczną strzelankę w stylu Rainbow Six Siege?

SOCOM na PS4?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.